Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dalsze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Regulamin

Warunki korzystania z witryny internetowej www.sunnycorn.pl

Witamy na naszej witrynie internetowej. Niniejsze warunki zawierają opis zasad korzystania z witryny www.sunnycorn.pl, której właścicielem jest firma PLANET FOOD® Sp. z o.o. Sp. k. siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 2, 62-800 Kalisz (dalej „Planet Food”). Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne z akceptacją i przyjęciem zobowiązań wynikających z niniejszych warunków, które stają się wiążące z momentem każdej Państwa wizyty na stronie www.sunnycorn.pl.

Prawa autorskie

Cała zawartość niniejszej witryny internetowej jest własnością firmy Planet Food i jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystywanie tekstów lub danych z niniejszej witryny jest dozwolone wyłącznie w następujących przypadkach:

1. gdy tekst lub dane pozostają w niezmienionej postaci, oraz

2. ich użycie odbywa się wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych i prywatnych, a wykorzystywane teksty lub dane nie są ani przenoszone, ani kopiowane lub wprowadzane do sieci komputerowej czy witryny internetowej osób trzecich, ani też nie są rozpowszechniane w innych mediach; a także

3. na wszystkich egzemplarzach nośników, na których tekst lub dane zostały zwielokrotnione zamieszczone zostały niniejsze warunki oraz informacja, że dane teksty lub dane są własnością Planet Food (w szczególności poprzez zamieszczenie znaku Copyright). Z wyjątkiem powyższego zezwolenia na użytkowanie inne rodzaje użytkowania są zabronione. Naruszanie tego zakazu będzie ścigane zgodnie z prawem cywilnym i niesie za sobą odpowiedzialność karną.

Niniejsze zezwolenie na użytkowanie nie obejmuje prawa na użytkowanie układu graficznego, ani fotografii czy wizerunków niniejszej witryny. Także poszczególne elementy niniejszej witryny są chronione prawami autorskimi lub prawem własności marki; z wyjątkiem wymienionych wyżej punktów 1-3 nie zezwala się na ich kopiowanie, ani na powielanie w całości ani w części; dotyczy to w szczególności marek, logo, elementów graficznych, elementów obrazów i dźwięków wykorzystywanyzch na niniejszej witrynie.

Marki i logo

Wszystkie nazwy produktów wymienione w niniejszej witrynie są markami należącymi do firmy Planet Food, niezależnie od tego, czy są wyróżnione i oznaczone symbolem ®, czy też nie. Użytkowanie tych oznaczeń przez osoby trzecie jest zabronione.

Odpowiedzialność

Treści i dane zamieszczone na niniejszej witrynie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, w szczególności informacje zawarte na witrynie nie zastępują informacji zawartych na opakowaniach produktów. Planet Food nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przez użytkownika treści i danych zawartych na niniejszej witrynie. Ponadto, Planet Food nie ponosi odpowiedzialności za reklamy lub linki należące do osób trzecich, które mogą pojawić się na witrynie, a także za treść stron internetowych, do których takie reklamy lub linki się odwołują.

Odnośniki

Witryna internetowa firmy Planet Food zawiera także odnośniki do stron internetowych innych firm. Klikając na linki do innych stron internetowych, opuszczają Państwo witrynę należącą do Planet Food. Witryny związane z tymi adresami nie znajdują się pod kontrolą firmy Planet Food. Firma Planet Food nie może udzielać gwarancji odnośnie treści, zmian czy aktualizacji takich witryn internetowych.

Postanowienia końcowe

Firma Planet Food, właściciel witryny internetowej www.sunnycorn.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych „Warunkach korzystania z witryny internetowej www.sunnycorn.pl ”, a co za tym idzie, również w samej witrynie internetowej, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Zmiany takie stają się automatycznie obowiązujące dla użytkownika korzystającego z niniejszej witryny internetowej.